На матчі-відповіді з софійським ЦСКА у Запоріжжі Зоря знову не дорахувалася головного бомбардира команди старту сезону – Артема Громова. Він так і не встиг повноцінно відновитися від травми і не потрапив навіть до заявки на гру.

Гол Юрченка у першому матчі у Болгарії і загальна нічия 1:1 не змушували Зорю кидатися в атаку з перших хвилин гри-відповіді. Але неприємність прийшла, звідки не чекали. Вже на другій хвилині господарям довелося робити вимушену заміну – після удару в голову Абу Ханна не зміг не те, що продовжити гру, а й підвестися. Німця на ношах винесли з поля. У перші хвилини гравці Зорі частенько помилялися, але до справжньої гостроти біля свої воріт не доводили. Соу кілька разів спробував пробити, але не точно.

Хомченовський проривався лівим флангом і заробив на собі жовту для суперника, але удар-подача Юрченка прилетіла в руки Черняускасу. В наступній же атаці, створеній захисниками ЦСКА на власні ворота, Будківський віддав під удар Юрченку, але Владлен у боротьбі із захисником пробив несильно і знову в руки воротареві гостей.

Час Ч настав на 22 хвилині. Під час атаки ЦСКА у своєму штрафному майданчику удар у площину воріт рукою перервав Богдан Михайличенко. Але арбітр епізоду не помітив і не призначив стовідсотковий пенальті. Натомість, вибивши м’яч у напрямку гравців атаки, Зоря спробувала втекти у контрвипад. Але Русина зніс Туріцов. Суддя одразу показав червону, хоч міг дати жовту. Втім, у захисника вже було попередження. Хай там як, а господарі залишилися у більшості на півтора тайму.

Але замість атакувального пресингу від господарів, ми побачили неспроможність зв’язати гру. Паси йшли у вільні зони, але як правило без адресатів. Тільки у Михайличенка були три перспективні навіси в центр штрафного суперників. Ніхто не набігав. Жодної гостроти з позиційних атак проти насиченого захисту Зоря не створювала. Більше того – могла пропустити від Евандро. Нападник замикав ударом у дотик подачу Занєва з флангу десь з 11-метрової позначки, але Микита Шевченко у стрибку відбив м’яч.

Лише під перерву три свої спроби Зоря довела до умовної гостроти. Спершу Будківський пробив під поперечку, але з офсайду. Згодом Михайличенко увірвався, вдарив і влучив просто у голкіпера. Насамкінець Русин закручував – далеко повз ворота.

По перерві Скрипник змінив атакувального хава – замість інертного Юрченка вийшов Лєднєв. Але небезпеки від Зорі не побільшало. Лише на 55 хвилині Михайличенко апелював щодо можливого пенальті вже у ворота гостей, але арбітр падіння і гру рукою Бікела справедливо не розцінив як фол.

Леднєв спробував був навісити з правого флангу, але м’яч пішов на дальню стійку аж за спину останньому Русину, і удару не відбулося. На 73-тій хвилині ЦСКА мало ще один гарний шанс – Малінов накрутив захисників і закручував з меж штрафного майданчика. Шевченко врятував і гнівно кричав на свою команду. У відповідь луганцям вдалася контратака. Кочергін вибіг по правому флангу, але Русин невдало прийняв пас від нього і удару не вийшло. А дуже перспективно вибігли господарі удвох на ворота ЦСКА… Міг карати Зорю Мітков, його удар у ближній кут Шевченко парирував на кутовий. Кочергін перевірив свої бомбардирські навички – вище.

А от Русин спромігся забити на 89-тій хвилині. Альбентоса спочатку виніс вже з лінії воріт, але Русин підхопив м’яч і у важкій ситуації таки вразив ворота ЦСКА – 1:0! Назарій на куражі зняв футболку і… залишив поле, бо отримав за це другу жовту картку і урівняв склади на додані 2 хвилини і без того нервового матчу… Молодість? Нерозумність? Але факт є факт. В наступному матчы кваліфікації Ліги Європи Русин не зіграє…

Удесятьох Зоря провела ще одну гостру атаку – Хомченовський перспективно віддавав на Тимчика, Занєв перехопив пас і ледь не замкнув у свої ворота – м’яч пролетів вище. Тож, 1:0 – Зоря вимучує перемогу над болгарами і виходить до раунду плей-оф. Де зустрінеться з переможцем пари Еспаньйол – Люцерн. Перший матч угостях виграли іспанці 3:0.

Інший, вже повноцінний учасник групової стадії Ліги Європи, київське Динамо, після поразки у кваліфікації до Ліги Чемпіонів призначило нового головного тренера.