Зоря за тайм розібралася зі Львовом! ВІДЕО феєрії нападників

Зоря та Львів змагалися за очки у 17-му турі УПЛ

Скріншот Instagram ПФК Львів

Обидві команди видали дуже активний початок матчу. Вистачало і ефектних забігань, і атак, і фінтів. А найголовніше, вже до 16-ї хвилини поєдинку вболівальники побачили аж 4 забиті м’ячі! Щоправда, усі м’ячі влетіли у ворота Львова.

Перший гол

Кочергін віддав чудову передачу на Фаворова, той навісив на Гладкого, нападник Зорі оригінально прийняв м’яч (ногою перевів на груди і потім підробив під удар) і третім дотиком пробив по воротах — 1:0.

Другий гол

Хомченовський знайшов передачею у штрафному майданчику Гладкого, Олександр віддав прекрасну приховану передачу п’ятою на Аллах’яра, що набігав. Іранець не втратив момент — 2:0.

Третій гол

Юрченко подав з кутового на ближню стійку, захисники Львова завадили один одному вибити м’яч, а Гладкий скористався помилкою оборонців — пробив з гострого кута і забив! 3:0 — шокуючий початок матчу для Львова.

Ближче до закінчення тайму львів’яни дещо вирівняли гру. Пішли удари, непогані комбінації на лівому фланзі. Доволі активним був Ернест, декілька разів прориваючись на ударну позицію.

Четвертий гол

Останні хвилини першого тайму були все ж за Зорею. Луганці змогли забити четвертий м’яч! Гладкому дали спокійно прострілити з лівого флангу, а центральні захисники Львова просто спостерігали за тим, як Аллах’яр забиває головою з лінії воротарського майданчика. Іранця абсолютно ніхто не тримав — 4:0!

Другий тайм

На початку другого тайму гравці Львова активно ходили в атаку. І знову багато брав на себе Ернест. Півзахисник Львова двічі пробивав з дальньої та середньої відстані — Васіль впорався з пострілами.

Зоря відповіла також дальнім ударом. Кочергін приклався метрів з 25-ти, але м’яч влучив у поперечку.

Львів абсолютно програв центр поля. Юрченко, Кочергін та Хомченовський отримували дуже багато часу для ухвалення рішень, вдало комбінували та пробивали з далекої відстані.

Львів намагався виходити в контратаки флангами, розраховуючи на швидкісні дані своїх вінгерів. Вже після 80-ї хвилини львів’яни підсіли фізично, тому почали здебільшого використовувати дальні передачі. Але усі намагання залишилися без реалізації. Зоря довела усе до логічного завершення — 4:0.

Переможна серія Зорі в УПЛ нараховує вже 7 матчі. Львів програє вже 3 матчі поспіль.