Зоря залишилася без головного тренера

Юрій Вернидуб більше не головний тренер Зорі. 

Сьогодні зранку відбулася розмова між президентом Зорі Євгеном Геллером та головним тренером луганської команди Юрієм Вернидубом. У результаті цієї розмови було прийнято рішення про розірвання контракту за згодою обох сторін.

Нагадаємо, Юрій Вернидуб офіційно очолив Зорю у травні 2012 року, а з листопада 2011 виконував обов’язки головного тренера.

В матчі останнього турі луганці програли Маріуполю. Таким чином Зоря посіла 5 сходинку у турнірній таблиці УПЛ. А це додає ще один кваліфікаційний раунд для луганців в єврокампанії наступного сезону.

Генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов визнав цей сезон, як і попередній, провальним для клубу:

Вважаю сезон, що закінчився, провальний для Зорі. Хоча будь-який вболівальник може бути опонентом цієї думки. Ми вже кілька років стабільно граємо в єврокубках і потрапляємо в шістку внутрішнього чемпіонату. Але, аналізуючи ситуацію в інших клубах, наповнення бюджету і його розміри, враховуючи, які футболісти є в нашому складі, можна сказати, що третє місце в чемпіонаті і відповідно груповий етап Ліги Європи – це те місце, яке Зоря має стабільно посідати. І торік, і цьогоріч.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також