Зоря знімає питання? – Маріуполь луганцям не конкурент

Не так давно Зоря була фаворитом в боротьбі за бронзу, а тепер відбивається від зазіхань на четверту сходинку..

Юрій Вернидуб не приховував засмучення після невдалої серії луганців. 0-10 за 3 матчі, повна безпораднідність в грі і критика лідера від головного тренера:

Вернидуб про Караваєва

Юрій Вернидуб: У Караваєва запитайте, яка у нього гра провальна😡Після 0:10 у трьох матчах недоторканних немає😲Головний тренер FC Zorya Luhansk проїхався по капітану команди…

Опубліковано FootballHub 16 квітня 2018 р.

Матч з Маріуполем можна було назвати ключовим, адже від результату стане ясно чи буде продовжуватися боротьба за бронзу, чи доведеться зарубитися з Маріуполем за четверте місце.

Гра розпочалася з активності господарів, що перетворилася у жовті картки для суперника. Особливо помилявся Дава, який позиційно програвав супернику, через що доводилося фолити. Здавалося, що Зоря повністю контролює перебіг подій на полі (навіть свторили гострий момент зусиллями Юрі, який пробив в лічених сантиметрах від воріт Гальчука). Але секундна неуважність Гордієнка призвела до голу у ворота Луніна.

FC Zorya Luhansk продовжує дивувати🤕Привезли собі одинадцятий гол у 4-х матчах, а забити суперникам досі не можуть…

Опубліковано FootballHub 22 квітня 2018 р.

Бабич одразу зреагував, замінивши слабку ланку (Дава змінив Білий) гри в захисті. До кінця першого тайму Зоря так і не прийшла в себе.

Невідомо, що робив в роздягальні Юрій Вернидуб, які слова підібрав, але на другий тайм на поле вийшла абсолютно інша Зоря. Мужики активно пресингували, нагнітали подачами і просто тиснули на кожному клакптику поля. І це дало результат – Громов обікрав Піхальонка і віддав на Юрі, бразилець поцілив круглим точно в кут воріт гостей.

Дивись, як Юрі забиває за FC Zorya LuhanskКрига скресла🔥

Зоря не скидала обертів і постійно шукала щастя біля чужих воріт. Чого лише вартує креативне рішення Андрієвського – удар півзахисника з кутового ледь не перетворилося в шедевр, але Гальчук був проти.

Заслужений гол до луганців прийшов за пару хвилин. Чергова подача Андрієвського, удар Юрі в Громова, відскок на Гордієнка, який був найспритнішим у штрафному майданчику.

FC Zorya Luhansk вперше за місяць вийшла вперед у своєму матчі.Громов підкоригував політ м'яча, скинувши Гордієнку в офсайд. Як гадаєте?

Щодо Маріуполя, то виглядало, що гості не готові до такої гри Зорі. За весь другий тайм команда Бабича не створила жодного моменту біля воріт голкіпера луганців. А захист тріщав по швам – спочатку видалення за фол останньої надії отримав Кірюханцев, а згодом і найактивніший гравець матчу Громов отримав винагороду від долі у вигляді вдалого відскоку після виходу Караваєва віч-на-віч.

Гравець матчу чи гравець туру💪Артем Громов підсумував перемогу FC Zorya LuhanskУсі емоції матчу відчуй у ПРОФУТБОЛ о 💥21:45💥

3:1 – заслужена перемога Зорі, яка повертається в боротьбу за бронзу!