Зорю очікує сумне майбутнє. Колишній генеральний директор зробив песимістичний прогноз

Ось тобі і маєш

Колишній генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов на своїй сторінці у Facebook прокоментував матч Зорі з Лестером у Лізі Європи, а також назвав багаторічну причину відсутності зростання луганської команди та зробив песимістичний прогноз щодо майбутнього клубу:

Зоря зіграла свій перший матч у нинішньому турнірі Ліги Європи. Звичайно, всім хотілося іншого результату. Але реалії такі. Голову посипати попелом не варто. Зоря показала, що у команди з’явився свій стиль, є ігрова дисципліна, футболісти намагаються виконувати установку тренера на гру.

Але, на жаль, командна та індивідуальна майстерність у футболістів Лестера вище. Плюс не вистачило фарту в окремих моментах.

Та й клубні проблеми ще далекі від вирішення. Заборгованість із зарплати вже 4 місяці. Багаторічна причина відсутності зростання команди в тому, що зароблені клубом гроші йшли не на розвиток клубу, а на виплату боргів із зарплати та виплат поточних зарплат. Боюся, якщо у Зорі не з’явиться надійний і, головне, стабільний інвестор, то клуб чекає сумне майбутнє

Скрін Facebook

Нагадаємо, Зоря програла Лестеру у першому турі групового етапу Ліги Європи з рахунком 0:3.

Читайте також: Його хотіла Рома, але він залишається у Києві. Динамо укладає новий контракт з легіонером та Майстер знову в справі. Мілевський виходить на заміну і робить результат для Динамо Брест. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також