Українець Роман Зозуля забив третій гол за Альбасете. Екс-нападник Дніпра допоміг своїй команді здобути перемогу над Альмерією.

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

Спочатку Роман асистував Родрігесу. На 36-й хвилині українець отримав м’яч перед штрафним майданчиком ізалишив партнеру, який увірвався до карного майданчику Альмерії та завдав результативного удару.

Через 20 хвилин Зозуля сам виступив в ролі автора забитого м’яча. Партнери вивели Романа віч-на-віч із голкіпером і форвард не схибив. Цей гол гарантував для Альбасете перемогу із рахунком 2:0.

Таким чином команда Зозулі вирвалась із зони вильоту на 15-те місце в турнірній таблиці, Альмерія залишилась 20-ю. Цей гол став третім для Романа у складі нової команди від початку сезону. Вдалі виступи українця в Альбасете відзначили і вболівальники, які визнавали Романа найкращим футболістом команди у вересні.