Зозуля віддає гольову у матчі з Мальоркою

Дві з половиною хвилини. Саме стільки вистачило Альбасете для того, щоб відкрити рахунок у виїзному матчі з Мальоркою. Роман Зозуля віддав результативний асист на Рея Манажа. Удар албанця зробив результат першого тайму – 0:1.

У другому справи пішли веселіше. Вже на 48-тій хвилині пряму червону картку отримав Антоніо Раілло, залишивши господарів у меншості. Але, як не дивно, Мальорка майде одразу зрівняла рахунок. Відзначився івуарієць Джуніор Лаго.

Альбасете Зозулі все ж таки зміг швидко перелаштуватися і використати чисельну більшість – на 60-тій та на 90-тій хвилині у ворота Мальорки залетіли ще два м’ячі.

3:1 – виїзна перемога Альбасете. І це вже восьмий поспіль матч, який команда Зозулі не програє у Сегунді.