Зозуля вийшов — заробив два пенальті! Але ЦЕ не принесло Альбасете перемогу

Альбасете та Естремадура зустрілися в 19-му турі Сегунди. Матч припав якраз на державне свято: День Конституції Іспанії. Зозуля розпочав зустріч на лавці запасних. Замість українця в нападі із перших хвилин вийшов Акунья.

У першому таймі українця очевидно бракувало Альбасете. Не було кому замикати простріли та навіси із флангів. Певно, найнебезпечніший момент біля воріт Естремадури створив гравець своєї ж команди, коли після навісу зі штрафного ледь не зрізав м’яч у власні ворота. Втім, на перерву команди пішли із нулями на табло.

У перерві Роман Зозуля активно розминався. А вже з перших хвилин другого тайму українець вийшов на поле замість Охеди.

Фактор Зозулі

Нападник одразу додав небезпеки в атаці Альбасете. Перший удар господарів в площину воріт суперника належить Зозулі. Українець приняв мяч в штрафному опонентів, розвернувся і пробив. Щоправда, удар вийшов заслабким, тому голкіпер Естремадури без проблем розібрався у ситуації.

Роман Зозуля зачепився за м’яч у чужому штрафному майданчику та розпочав атаку своєї команди. Українець відіграв на партнера, а той виконав простріл і заробив пенальті: м’яч влучив в руку суперника. Хоча гравець Естремадури і намагався прибрати руку. Та арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Виконувати пенальті взявся досвідчений 34-річний капітан Нестор Сусаета. Пробив потужно і по центру. Голкіпер повалився в лівий кут воріт. 1:0 – Команда Зозулі вирвалася вперед.

Другий пенальті

У штрафному майданчику у верховій боротьбі із Романом Зозулею м’яч влучив у руку Франу Крусу. Рефері передивився епізод за допомогою VARу і вказав на одинадцятиметрову позначку. Виконував пенальті знову капітан Альбасете Сусаета, але цього разу влучив в поперечку. Команда Зозулі втратила шанс подвоїти свою перевагу!

Натомість Естремадура зрівняла рахунок! Віллі Ледесма головою переправив м’яч у ворота після навісу з флангу. Верхову боротьбу йому програв Азазума. Мав хорошу нагоду знову врятувати свою команду наш Роман Зозуля, але він не зумів дотягнутися до класного прострілу з правого флангу. Вболівальники на трибунах лише хапалися за голову.

Альбасете міг би й програти цей матч, коли уругваєць Сарфіно розстрілював ворота Надаля, але кіпер команди українця добре впорався із ударом. У підсумку, нічия 1:1.

До слова, Альбасете — одна із найменш результативних команд Сегунди. Наразі команда Зозулі забила тільки 14 м’ячів. Нагадаємо, Роман Зозуля став найкращим гравцем жовтня у складі Альбасете. Цього сезону нападник забив у 16 матчах 3 м’ячі і віддав 1 асист.