Інтерв’ю перекладено за матеріалами офіційного сайту Альбасете.

Я дуже щасливий і вдячний вболівальникам за підтримку. Головне, що команда продовжує набирати очки. Я вже говорив, що для мене не головне – забивати голи, головне – перемоги команди. Я намагаюсь робити все можливе для успіхів клубу. Навіть якщо я більше не забиватиму у цьому сезоні, але ми вийдемо у плей-оф, я буду щасливий.

Ця команда дуже сильна, вона як сім’я. Я був здивований, що в клубі усі: від тренерів, менеджерів, медичного персоналу і до водія автобуса – немов рідні люди. Мене це здивувало. Мені подобається клуб і місто – маленьке та затишне. Дуже відрізняється від Севільї.

В Іспанії я вже рік, мову непогано розумію, можу спілкуватись з партнерами по команді. Так, не можу говорити багато, але практично все розумію. В нас дружня команда, та найбільше я спілкуюсь із Жеремі Бела. Він теж новачок і ми подружились поки наші сім’ї були далеко. Спілкуємось із ним англійською і разом вивчаємо іспанську мову. З ним в мене дуже хороші стосунки, але я товаришую зі всією командою.

Чи буду я тут в наступному році? Не думаю про це. Я живу сьогоденням. Пізніше ми сядемо і поговоримо з керівництвом. Подивимось, що вирішить клуб. Головне – досягнути максимально високої мети – виходу у плей-оф.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Боруссія – Баварія. Все вирішив один фантастичний удар

Центральний матч 28-го туру Бундесліги. Дортмундська Боруссія приймала у себе вдома Баварі…